Raid: Shadow Legends

Kategorie: MMO-RPG hryStrategické hry

Raid: Shadow Legends je nová strategická multiplayerová MMO-RPG hra podobná StarCraftu v reálném čase. Ukažte myšlení vojevůdce!

   Začni hrát Raid: Shadow Legends zdarma   
Říše Teleria je pod Stínem vrženým Temným pánem Sirothem na východě. Jsi jedním z mnoha dávno mrtvých telerských válečníků, které vzkřísil nesmrtelný strážce Telerie – Arbiter – aby to zastavil.

Máš schopnost vyvolávat a velet šampionům pomocí lodí Shards obsahujících duše válečníků z různých hlavních frakcí tohoto světa.

Musíš vést svou družinu na výpravě napříč herní mapou a probojovat se přes hrady, pouště, kobky a starobylé chrámy střežené nepřátelskými nepřáteli a potenciálními spojenci.

S každým vítězstvím odhalíš světovou historii, prozkoumáš jeho mnoho regionů a dozvíš se více o hrozbě útočící na Telerii. Abys mohl soutěžit, musíš naverbovat nejlepší ze všech Teleria a připravit je na bitvu.

Chceš-li vyhrát... musíš útočit.


   Hraj Raid: Shadow Legends zdarma   

Videa ze hry Raid: Shadow Legends   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Games4Relax.com © 2024 | Aktuálně online: 2081

| Games4Relax.com na Facebooku | YouGames.cz YouTube kanál | Mapa stránek | Developed by www.mr-software.cz | Ochrana osobních údajů
Online hry a superhry zdarma! Tisíce online her zdarma pro všechny věkové kategorie. Games4Relax.com vítá všechny hráče hledající online hry zdarma. Nabízíme Ti přehledný katalog tisíců aktuálně nejhranějších online her na internetu. Najdeš tu střílečky, adventury, strategické, válečné i sci-fi hry. Seznam her je pečlivě aktualizován každý den. |


Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít